Od vzniku společnosti Quantum Group International, s.r.o., jsme úspěšně zrealizovali mnoho projektů k maximální spokojenosti našich klientů.

Naše společnost pro vás vyrábí a dodává luxusní vysoké postele, dětské postele, hotelové vysoké postele, pružinové matrace, luxusní ložní prádlo, exkluzivní přikrývky ze sibiřského a kanadského prachového peří a ostatní příslušenství ve vysoké kvalitě. To vše, pro vás vyrábíme výhradně ručně a za použití těch nejlepších materiálů.

Profesionální poradenství a přístup ke každému klientovi jako příteli, kterému doporučíte to nejlepší, je pro nás samozřejmostí a absolutní prioritou. Při výrobě neustále klademe důraz na nejvyšší kvalitu zpracování, perfektní provedení a prvotřídní matreriály. 

Nejdůležitějším místem ve vašem domově, je Vaše ložnice. Odpočinek po dlouhém dni, stráveném v dnešním velmi rychlém, až uspěchaném tempu, by měl být absolutní prioritou nás všech. Při výběru nové postele, se vždy svěřte do rukou odborníka, který vám bude dobře naslouchat a dokáže pro vás najít to nejlepší. Kvalitní matrace, se vždy musí přizpůsobit vašemu tělu tak, aby vás nikde netlačila, uvolnily se boky a ramena a vy jste tak necítili žádný tlak na opěrné body vašeho těla, ale zároveň by vám měla kvalitní matrace poskytnout dokonalou podporu pro vaši páteř. Jedině správný a pečlivý výběr vysoké postele, vám zaručí kvalitní, hluboký, zdravý a ničím nerušený spánek.

 

Prioritou naší společnosti, je vyhovět všem přáním klienta a pomoci mu při výběru kvalitní postele nebo matrace, přesně podle jeho požadavků a životního stylu.

Vždy hledáme ideální cestu, jak sladit potřeby klienta a design postele s konkrétní představou relaxace a uvolnění.

Nabízíme vám nejen přátelský přístup a příjemné jednání, ale také luxusní vysoké postele, které vám vrátí vaši investici v podobě zdravého a klidného spánku.

Přijďte k nám a my se postaráme o váš kvalitní spánek. 

Těšíme se na vás.

Andrea a Aleš Zemanovi